De consultants van Nivel

          Team Eindhoven


Joost van den Heuvel

Consultant Infra Ingenieursbureaus & overheid

Telefoon 040 41 00 460

Mobiel 06 57 73 75 16

E-mail joost@nivelgroep.nl



Wim Elbersen

Consultant Infra Ingenieursbureaus & overheid

Telefoon 040  4100 460

Mobiel 06 22 42 50 52

E-mail wim@nivelgroep.nl



Rik Bertens

Consultant Infra Aannemerij

Telefoon 040  4100 460

Mobiel 06 82 83 43 91

E-mail rik@nivelgroep.nl

          



        



          Team Utrecht

 

Phil Albers

Consultant Infra Aannemerij

Telefoon 030 4100 110

Mobiel 06 51 30 93 63

E-mail phil@nivelgroep.nl


Jesper Sonsma

Consultant Infra Ingenieursbureaus & overheid

Telefoon 0347 74 31 00

Mobiel 06 53 46 38 99

E-mail jesper@nivelgroep.nl


Amanda de Roos

Recruiter Infra

Telefoon 030 4100 110

E-mail amanda@nivelgroep.nl



         

          Team Breda


Lennard Krens

Consultant Infra Ingenieursbureaus & overheid

Telefoon 0347 74 31 00

Mobiel 06 51 30 69 30

E-mail lennard@nivelgroep.nl



Pieter Jonker

Consultant Infra Aannemerij

Telefoon 076 515 15 32

Mobiel 06 82 83 41 74

E-mail pieter@nivelgroep.nl


Marjolein Geerards

Office Manager

Telefoon 076 515 15 32

Mobiel 06 2003 21 90

E-mail marjolein@nivelgroep.nl






Kees van Helvoort

Consultant Bouw & Architectuur

Telefoon 040  4100 460

Mobiel 06 57 61 10 50

E-mail kees@nivelgroep.nl



Sam Jansen

Recruiter Infra

Telefoon 040 41 00 460

E-mail sam@nivelgroep.nl





Jeroen Houwen

Consultant Infra Aannemerij

Telefoon 040 41 00 460

Mobiel 06 51 43 45 94

E-mail jeroen@nivelgroep.nl


Tim van den Heuvel

Consultant Bouw & Architectuur

Telefoon 040 41 00 460

Mobiel 06 53 56 96 38

E-mail tim@nivelgroep.nl









Wietske Fennema

Consultant Ingenieursbureaus & overheid

Telefoon 030 4100 110

Mobiel 06 40 05 50 04

E-mail wietske@nivelgroep.nl



Twan Burgman

Consultant Bouw & Architectuur

Telefoon 030 4100 110

Mobiel 06 22 86 31 15

E-mail twan@nivelgroep.nl



Ibo Kunt

Recruiter Bouw & Architectuur

Telefoon 030 4100 110

E-mail ibo@nivelgroep.nl











                               Ramon Kops

Consultant Infra Ingenieursbureaus & overheid

Telefoon 076 515 15 32

Mobiel 06 21 54 03 35

E-mail ramon@nivelgroep.nl




Erik Drijver

Consultant Bouw & Architectuur

Telefoon 076 515 15 32

E-mail erikdrijver@nivelgroep.nl


Jaap Voets

Directie

E-mail  jaap@nivelgroep.nl


Erik van Helvoort

Directie

E-mail erik@nivelgroep.nl