Team Nivel



Koen van den Dungen

Consultant Infra Ingenieursbureaus & overheid

Telefoon 040 41 00 460

Mobiel 06 57 73 75 16

E-mail koen@nivelgroep.nl


Rik Bertens

Consultant Infra Aannemerij

Telefoon 040  4100 460

Mobiel 06 82 83 43 91

E-mail rik@nivelgroep.nl


Pieter Jonker

Consultant Infra Aannemerij

Telefoon 076 515 15 32

Mobiel 06 82 83 41 74

E-mail pieter@nivelgroep.nl


Lennard Krens

Consultant Infra Ingenieursbureaus & overheid

Telefoon 0347 74 31 00

Mobiel 06 51 30 69 30

E-mail lennard@nivelgroep.nl



                               Ramon Kops

Consultant Infra Ingenieursbureaus & overheid

Telefoon 076 515 15 32

Mobiel 06 21 54 03 35

E-mail ramon@nivelgroep.nl


Kayo Kuipers

Consultant Infra Aannemerij

Telefoon 030 4100 110

Mobiel 06 36 15 34 52

E-mail kayo@nivelgroep.nl


Emre Sahin

Consultant Bouw & Architectuur

Telefoon 030 4100 110

Mobiel 06 22 86 31 15

E-mail emre@nivelgroep.nl



Jesper Sonsma

Consultant Infra Ingenieursbureaus & overheid

Telefoon 0347 74 31 00

Mobiel 06 53 46 38 99

E-mail jesper@nivelgroep.nl


Marjolein Geerards

Office Manager

Telefoon 076 515 15 32

Mobiel 06 2003 21 90

E-mail marjolein@nivelgroep.nl


Erik van Helvoort

Directie

E-mail erik@nivelgroep.nl




Kees van Helvoort

Consultant Bouw & Architectuur

Telefoon 040  4100 460

Mobiel 06 57 61 10 50

E-mail kees@nivelgroep.nl



Sam Jansen

Recruiter Infra

Telefoon 040 41 00 460

E-mail sam@nivelgroep.nl



Jeroen Houwen

Consultant Infra Aannemerij

Telefoon 040 41 00 460

Mobiel 06 51 43 45 94

E-mail jeroen@nivelgroep.nl


Tim van den Heuvel

Consultant Bouw & Architectuur

Telefoon 040 41 00 460

Mobiel 06 53 56 96 38

E-mail tim@nivelgroep.nl


Dick Gruijters

Consultant Infra Aannemerij

Telefoon 076 515 15 32

Mobiel 06 10 39 48 50

E-mail dick@nivelgroep.nl



Erik Drijver

Consultant Bouw & Architectuur

Telefoon 076 515 15 32

E-mail erikdrijver@nivelgroep.nl



Ibo Kunt

Recruiter Bouw & Architectuur

Telefoon 030 4100 110

E-mail ibo@nivelgroep.nl




Phil Albers

Consultant Infra Aannemerij

Telefoon 030 4100 110

Mobiel 06 51 30 93 63

E-mail phil@nivelgroep.nl


Jaap Voets

Directie

E-mail  jaap@nivelgroep.nl