Team Nivel

     Koen van Den Dungen

       Consultant Infra Ingenieursbureaus & overheid

       Telefoon 040 41 00 460

       Mobiel 06 57 73 75 16

       E-mail koen@nivelgroep.nl



    


     Rik Bertens

       Consultant Infra Aannemerij

       Telefoon 040  4100 460

       Mobiel 06 82 83 43 91

       E-mail rik@nivelgroep.nl





     Arjen Dingemans

      Consultant W.E.I. 

      Telefoon 076 - 515 15 32

      Mobiel 06 22 42 50 52

      E-mail arjen@nivelgroep.nl





   Pieter Jonker

    Consultant Infra Aannemerij

    Telefoon 076 515 15 32

    Mobiel 06 82 83 41 74

    E-mail pieter@nivelgroep.nl





     Lennard Krens

      Consultant Infra Ingenieursbureaus & overheid

      Telefoon 0347 74 31 00

      Mobiel 06 51 30 69 30

      E-mail lennard@nivelgroep.nl





    Erik van Helvoort

     Directie

     E-mail erik@nivelgroep.nl

     

    Kees van Helvoort

     Consultant Bouw & Architectuur

     Telefoon 040  4100 460

      Mobiel 06 20 38 07 56

      E-mail kees@nivelgroep.nl





   Dick Gruijters

    Consultant W.E.I.

    Telefoon 040 41 00 460

    Mobiel 06 10 39 48 50

    E-mail dick@nivelgroep.nl





   Natasja van Vugt

    Consultant Bouw & Architectuur

    Telefoon 076 515 15 32

    Mobiel 06 57 32 35 15

    E-mail natasja@nivelgroep.nl





  Ramon Kops

   Consultant Infra Ingenieursbureaus & overheid

   Telefoon 076 515 15 32

   Mobiel 06 21 54 03 35

   E-mail ramon@nivelgroep.nl





   Phil Albers

    Consultant Infra Aannemerij

    Telefoon 0347 74 31 00

    Mobiel 06 51 30 93 63

    E-mail phil@nivelgroep.nl





   Jaap Voets

    Directie

    E-mail jaap@nivelgroep.nl